Grudniowe planszówki – Zgrana Reda

17 GRUDNIA 2022 | 14:00 – 19:00 | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na ostatnią w roku 2022 Zgraną Redę! Obchodziliśmy niedawno 9. „urodziny” spotkań z planszówkami. Nie możemy doczekać się 2023 i celebrowania 10-lecia!

ZGRANA REDA TO:

> ponad 150 gier na każdym spotkaniu,
> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
> turnieje lokalne, a także eliminacje do mistrzostw Polski,
> miła, rodzinna atmosfera,
> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala,
> możliwość kupna kawy, napojów i przekąsek na miejscu,
> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury i na terenie MOSiR Reda.

Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?

W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy ponad 150 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, obrócić, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Szukasz współgraczy?

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? Piszcie w dyskusji wydarzenia 🙂

 Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.

Jak było na poprzednich imprezach?

Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 6 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci,jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla 🙂

Można też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

 Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier nie byłaby możliwa dzięki wsparciu takich wydawnictw jak: REBEL.pl, Trefl, Black Monk Games, Albi Polska, Kraina Planszówek Egmont, foxgames.pl, Granna, Wydawnictwo Lacerta, Tactic Games Oddział w Polsce oraz Games Factory! Za wsparcie serdecznie dziękujemy!

 Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w Fabryce Kultury zapraszamy w godzinach od 15.00 do 21.00.

Dziękujemy i zapraszamy!
Aga i Maciej z Ja Ty Gry

www.JaTyGry.pl

Skip to content