2016zgrana-920.png

Grudniowa ZGrana Reda

17 GRUDNIA 2016 | GODZINA: 15:00-21:00 | WSTĘP: WOLNY | FABRYKA KULTURY

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Grudniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:
17 grudnia (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo ponad 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam pełno emocji i radości 🙂

O godzinie 16.00 będziemy chcieli Państwa serdecznie zaprosić na przedświąteczny turniej w grę DOMEK (Wydawnictwo REBEL). Zasady tłumaczymy na miejscu. Dla każdego uczestnika przewidziano prezent w postaci… choinki (promocyjnego kafelka do gry). Jest to też doskonała okazja do przygotowania się do przyszłorocznej edycji Mistrzostw Polski 🙂

Ponadto w trakcie trwania imprezy będziemy uwalniać część naszej kolekcji. Dla niektórych może to stanowić nie lada okazję na zdobycie fajnej gry po okazyjnej cenie.

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięciu? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas ponad 1000!

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Skip to content