ferie-na-statku-100.jpg

Ferie na Statku!

19 STYCZNIA | 22 LUTEGO | 23 LUTEGO

My co prawda wciąż dopracowujemy szczegóły zajęć feryjnych za to Stena Line już przygotowała propozycję dla całych rodzin!
Podróże małe i duże a do tego mnóstwo atrakcji-animacji i zabaw !

Fabryka Kultury trochę pozazdrościła wszystkim wycieczek i poprosiła Stena Line o coś specjalnego co umili rozgrywki podczas Zgranej Redy…

A tymczasem, zobaczcie jakie propozycje rejsów przygotował nasz partner na ten szczególny okres: KLIK
A dla wszystkich fabrykowiczów mamy specjalny kod zniżowy! Na hasło FABRYKA otrzymacie rabat na rejs!

________

Stena Line zachęca do wzięcia udziału w unikalnym wydarzeniu – rejsach „Ferie na Statku” na pokładzie wielkiego promu Stena Spirit wypływającego z Gdyni.
Ferie na Statku to rejs okrężny z atrakcjami i animacjami na pokładzie. Tym razem zabawy przeniosą uczestników do krainy wielkich balów kostiumowych.
Ferie na Statku to pełen atrakcji rejs, przygotowany specjalnie dla rodzin z dziećmi. Zabawa zaczyna się zaraz wieczorem od wejścia na pokład! Dużo zabawy i kreatywnego spędzania czasu – to najlepsze, co można dać dziecku! Rejs statkiem Stena Line to niezapomniana morska przygoda dla dużych i małych! Na pokładzie czeka przyjazna i gościnna załoga, wieczorna rozrywka i zabawa taneczna w dyskotece lub przy muzyce na żywo. Nasi goście mogą też skorzystać z pokładowego Spa, sklepu, barów i kawiarni oraz skosztować dań w trzech pokładowych restauracjach.
 

Skip to content