DNI REDY 2023 – koncerty LemON / Loka / Szymon Wydra & Carpe Diem

10 CZERWCA 2023 | 13:00 – 23:00 | WSTĘP WOLNY | STADION MOSIR | UL. ŁĄKOWA 59

Zapraszamy na największe muzyczne święto w Redzie – DNI REDY 2023!

10 czerwca wystąpią: LemON, Loka oraz Szymon Wydra & Carpe Diem

🗓 HARMONOGRAM

  • 13:00 – 20:00 – FESTIWAL DMUCHAŃCÓW
  • 18:00 – KONCERT – SZYMON WYDRA & CARPE DIEM
  • 19:45 – KONCERT – LOKA
  • 21:30 – KONCERT – LEMON

// LEMON

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu”  Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”.

Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury) i był wielokrotnie nagradzany na najważniejszych festiwalach telewizyjnych (Sopot, Opole, EMA, Must Be The Music).

// LOKA

Zespół Loka zadebiutował w 2012 roku, gdzie szturmem podbił polskie stacje radiowe i telewizyjne. Hitem „Prawdziwe Powietrze” wdarł się na listy przebojów i podbił serca wszystkich Polaków. Niedługo po sukcesie pierwszego singla, ukazała się debiutancka płyta zespołu. W kolejnych latach działalności do radiostacji trafiały niezapomniane utwory takie jak „Widziałem Ciebie”, „Oczy Miasta”, „D.N.A”, „Na przekór”, „Tańczę Sam” czy „Atom Miłości”.  Wielokrotnie nagradzany i doceniany podczas największych festiwali i wydarzeń muzycznych w Polsce takich jak Top Trendy, Festiwal w Opolu, Eska Music Awards, Top of The Top Festiwal, a także Letnia Scena Eski czy też Wakacyjna Trasa Dwójki.

// SZYMON WYDRA & CARPE DIEM

Zespół rozpoczął swoją działalność w Radomiu w 1992 roku. W swoim dorobku posiada  sześć albumów długogrających, z czego album „Bezczas” osiągnął status złotej, a później platynowej płyty. Zespół jest zdobywcą najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego np.:  Eska Music Awards 2006 (w kategorii Artysta Roku), Superjedynka Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2006 (za nagranie najlepszej płyty – „Bezczas” – w kategorii Rock), Mikrofon Popcornu (Wokalista Roku 2005), Sopot TOPtrendy 2007

// Oprócz tego przez całe 7 godzin zapraszamy do dmuchanego miasteczka!

*Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

________

A oto garść ważnych informacji dla osób biorących udział w wydarzeniu

✔ WSTĘP NA WYDARZENIE

Wejście na teren imprezy masowej, czyli strefy koncertowej rozpocznie się o godzinie 17:30.

Strefa gastronomiczna, dmuchane miasteczko oraz stragany wystawiennicze zaczynają działać o godzinie 13:00!

🚌 DOJAZD

Wydarzenia odbywają się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, ul. Łąkowa 59.

Koncerty będą miały miejsce na boisku w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu, natomiast dmuchańce i wystawców będzie można spotkać przy samym stadionie.

Wjazd od strony ulicy Olimpijskiej, Gdańskiej lub Obwodowej.

🅿️Parking – przy ul. Olimpijskiej, wzdłuż ul. Łąkowej oraz na terenie Powiatowego Zespołu Szkół vis-a-vis stadionu.

Regulamin wydarzenia: >>>> https://fabrykakultury.pl/assets/uploads/2023/05/regulamin-DNI-REDY-2023-a3.png

 Do zobaczenia!

Skip to content