tabbsoundngrace_foto._kajus_pyrzvernet.jpg

DNI REDY 2016

11 CZERWCA 2016 | GODZINA: 18:00 | STADION MIEJSKI W REDZIE | WSTĘP WOLNY

11 CZERWCA 2016 | GODZINA: 18:00 | STADION MIEJSKI W REDZIE | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na tegoroczne koncerty z okazji Dni Miasta Redy! Od godziny 14:00 jak i w trakcie koncertów czynna będzie strefa gastronomiczna.

Dodatkowo od 14:00 dla dzieci – darmowe dmuchańce.

SUPPORTY:

TARGET –  to hardrockowa siła pięciu chłopaków z Pomorza. Mamy niewyczerpane zapasy rockowej energii dlatego koncertujemy by ją uwolnić i przekazać publiczności. Teksty i przesłanie zespołu pozwalają spojrzeć na świat w krzywym zwierciadle, zawierają dużą dawkę oryginalnego humoru będącego lekarstwem na rutynę otaczającej rzeczywistości.
Zespół jest znany z charakterystycznego brzmienia będącego mieszanką classic rocka, glam rocka i hard rocka. Do największych inspiracji muzycznych zespołu należą Guns’N’Roses, Led Zeppelin, Scorpions, Ira , Bon Jovi, Aerosmith oraz Steel Panther.
Strony zespołu: zespoltarget.wix.com/zespoltargetpl | www.facebook.com/zespoltarget

COLORED – Zespół Colored pochodzi z Kaszub. Tworzy go piątka przyjaciół, którzy poznali się przy okazji sezonu koncertowego organizowanego przez lokalne radio- Radio Kaszebe. Gdy sezon koncertowy dobiegł końca czuli ogromny niedosyt, a oddźwięk publiczności był jednoznaczny- chcemy więcej! Tak też połączeni pozytywną energią i ogromną miłością do muzyki stworzyli zespół, w skład którego wchodzą: Natalia Modzelewska z Bolszewa, Martyna Mazur z Łęczyc, Dominika Kwiatkowska z Kartuz, Małgorzata Prange z Pucka oraz Mariusz Preihs z Domatowa. Ich korzenie silnie osadzone w kaszubskiej kulturze można wyczuć podczas koncertów, kiedy wykonują światowe hity muzki pop w przekładzie na język kaszubski.
Jak mówią- miłość, muzyka i pasja- to ich domena. Muzyka to ludzie, ich przeżycia, historie. Każdy z zespołu to osobna historia, osobne doświadczenia, natomiast razem tworzą niebagatelną mozaikę, której przekaz jest energetyczny i niebywale pozytywny.
W tej chwili zespół jest w trakcie zbierania materiału na debiutancką płytę, a niedawno światło dzienne ujrzał ich singiel- Nic o nas bez nas.
Strony zespołu: officialcolored.wix.com/officialcolored | www.facebook.com/officialcolored

NATALIA CAPELIK-MUIANGA – Finalistka polskiej ósmej edycji programu „Mam talent”, w którym wykonała: „Fever” Peggy Lee i „Feeling Good” Niny Simone. Okrzyknięta przez internautów „polską Whitney Houston”. Pierwsze miejsce w konkursie Open Festival Gdynia 2015. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Mieszka w Gdańsku. Śpiewa pop, jazz, latin pop, soul, R&B. Jej ulubione piosenkarki to: Ella Fitzgerald, Amy Winehouse i Whitney Houston. 
Strona wokalistki: www.facebook.com/nataliacapelikmuianga

GWIAZDA WIECZORU:

TABB & SOUND’N’GRACE – Sound’n’Grace liczy ponad 20 wokalistów.  Muzyczne korzenie grupy to contemporary (nowoczesny) gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Ale przede wszystkim zwraca uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań. Z Sound’n’Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. W repertuarze Sound’n’Grace można znaleźć zarówno standardy contemporary gospel Freda Hammonda, Kirka Franklina oraz Israela Houghtona jak i utwory soul, r’n’b i pop wykonawców takich jak Mary Mary, Angie Stone, Elton John, George Michael, Michael Jackson czy duetu Timbaland/ Timberlake. Ponadto grupa wykonuje różnorodne utwory muzyki rozrywkowej zaaranżowane w ukochanych przez siebie stylach muzycznych. 

Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego.  Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej . Ponadto grupa została doceniona przez takie gwiazdy polskiej sceny jazzowej i r’n’b jak: Dorota Miśkiewicz, Natalia Niemen, Mieczysław Szcześniak, Life New M czy NuSoulCity. Gościnnie z chórem występowali także: Ola Nowak z zespołu „Dziewczyny“, Mateusz Krautwurst z „The Positive“  a także Nick Sinckler. 

Strony zespołu: www.soundandgrace.pl | www.facebook.com/soundngrace

Skip to content