Darmowe zajęcia Tai Chi

10, 24 KWIETNIA 2022 | 10:00 | FABRYKA KULTURY W REDZIE | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

Uwaga, 10 kwietnia zajęcia odwołane

_______________________________________________________________

Zapraszamy na darmowe zajęcia z Tai Chi w Fabryce Kultury w Redzie!

*Uwaga!
Jeśli będą korzystne warunki, to zajęcia przeniesiemy do Parku Miejskiego w Redzie – o czym poinformujemy w wydarzeniu i na FB: https://www.facebook.com/fabrykareda
🍃👟🌿🧎‍♀✨🌳🏃‍♂🌱✨
„Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia, które łączą w sobie spokój, płynność i uwagę. Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała.
Jest to wspaniały sposób na ruch, który możesz wykonywać na łonie natury jak i w zaciszu swojego mieszkania.”
Podczas spotkania chcemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo: należy zachować dystans 2 m od osoby ćwiczącej obok., ćwiczenia można wykonywać bez maseczki ochronnej, obowiązuje dezynfekcja rąk, pomiar temperatury.
Zajęcia są bezpłatne, w budynku Fabryki Kultury.
Zapraszamy początkujących i zaawansowanych, instruktorka dostosowuje ćwiczenia do poziomu grupy. Wystarczy wygodny strój i pozytywne nastawienie 🙂

TERMINY: 10, 24 KWIETNIA 2022 / NIEDZIELE
GODZINA: 10:00
MIEJSCE: FABRYKA KULTURY W REDZIE, ul. Łąkowa 59a
Zapraszamy do grupy fb:
https://www.facebook.com/groups/taichireda
🍃👟🌿🧎‍♀✨🌳🏃‍♂🌱✨

Prowadzenie:
Małgorzata Cudziło, wieloletni, dyplomowany instruktor Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

Skip to content