dr4-banery-06_fb.jpg

DAMY REDĘ po raz 4!

II casting – 18 LISTOPADA 2018 | 11:00 – 13:00 | FABRYKA KULTURY

KOLEJNA EDYCJA PROJEKTU DLA  MŁODYCH, ZDOLNYCH WOKALISTÓW!  

„DAMY REDĘ IV” to inicjatywa Stowarzyszenia Kulturnatywa, która ​po raz kolejny ​da szanse młodym osobo, by spełniali swoje muzyczne marzenia. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, a całość zakończy się nagraniem w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się: 12 listopada (poniedziałek, godz. 16:00 – 18:00) i 18 listopada (niedziela, godz. 11.00-13.00).
 
​W ​2018 roku w Fabryce Kultury w Redzie (MDK Reda). Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.
W listopadowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretny utwór, który będzie nagrywany w studiu. Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty CD.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Udział w całym projekcie jest darmowy. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie, firma Muzyczny Starter z Redy oraz wytwórnia Primedio.

UTWÓR NAGRANY PODCZAS ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI:

 

Skip to content