2016zgrana-920.png

Czerwcowa ZGRANA REDA

25 CZERWCA 2016 | GODZINA: 15:00-21:00 | WSTĘP: WOLNY

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Czerwcowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się
25 czerwca (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo prawie 100 tytułów! Tym razem przyniesiemy również gry terenowe, takie jak Molkky czy Kubb.

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło wam pełno emocji i radości 🙂

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na 5? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas około 1000 osób!

Do dyspozycji graczy będzie około 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę! Szykujemy też dla Was bardzo fajną niespodziankę (i nie, nie będzie to turniej 🙂 )

Skip to content