temat25finalu.jpg

25. Finał WOŚP w Redzie!

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pediatria już po raz kolejny będzie tematem Finału. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej graliśmy w czasie 11, 12 i 24. Finału.

W tym roku w Redzie organizujemy wspólnie z ZS1 Finał WOŚP.

Program WOŚP 2017 w Redzie:

STARTUJEMY O 15:00!

KONCERTY!

  • Redzka Orkiestra Dęta
  • zespół Świetlówki 
  • Łukasz Tartas
  • Oliwia Drawc
  • Krzysztof Kreft
  • Marcin Molendowski
  • SZEPTY

Pomiędzy występami oczywiście to na co najbardziej Państwo czekają – czyli LICYTACJE!

Licytować będziemy z :

Na koniec wyślemy Światełko do nieba!

ZAPRASZAMY!

Krzysztof Kreft – wokalista z Redy, który na swoim koncie ma wiele osiągnięć muzycznych. W duecie z Duusią brał udział w Festiwalu Piosenki Romantycznej, gdzie wyśpiewali sobie pierwsze miejsce piosenką o prawdziwej przyjaźni. Wokalista należy do Studia Wokalu Weroniki Korthals, gdzie rozwija swoje wokalne umiejętności, pojawił się również na płycie Weroniki „W darënkù na Gòdë” oraz w sesji zdjęciowej, która miała na celu przedstawienie problemów młodzieży w XIX wieku.

Szepty – Młody Trójmiejski zespół który powstał z inicjatywy Jarosława „Boćka” Bociańskiego w styczniu 2015. Muzyka, którą tworzą jest połączeniem melodyjnego rocka z elementami elektroniki oraz wspaniale współistniejącym wokalem męskim i żeńskim. Zespół w czerwcu 2015 nagrał debiutancką EP-kę, która wraz z promującym ją teledyskiem do utworu „Posłuchaj” ujrzała światło dzienne w sierpniu 2015.

Skip to content