24fina.jpg

24. Finał WOŚP w Redzie!

Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pedriatycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

24. Finał WOŚP w Redzie!

Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrcznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.  

W tym roku w Redzie organizujemy wspólnie z ZS1 Finał WOŚP.

Przez cały dzień w Fabryce Kultury planowane są koncerty, licytacje i pokazy ratownictwa medycznego w wykonaniu WOPR.

  • Start
  • Miejska Orkiestra Dęta
  • Zespół Redzanie
  • Ola Woźniak & Natalia Molęda
  • Lawyer & The Kids
  • Pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu WOPR
  • Duusia & Krzysztof Kreft    
  • The Lirium    
  • Target
  • Światełko do Nieba

ZAPRASZAMY!

Duusia & Krzysztof Kreft– to duet z Redy, który na swoim koncie ma wiele osiągnięć muzycznych. Ostatnio wrócili z Festiwalu Piosenki Romantycznej, gdzie wyśpiewali sobie pierwsze miejsce piosenką o prawdziwej przyjaźni. Oboje należą do Studia Wokalu Weroniki Korthals, gdzie rozwijają swoje wokalne umiejętności, pojawili się również na płycie Weroniki „W darënkù na Gòdë” oraz w sesji zdjęciowej, która miała na celu przedstawienie problemów młodzieży w XIX wieku. Niedawno zaprezentowali cover utworu „9 Crimes”.

Lawyer & the Kids– to troje muzyków grających muzykę z pogranicza rocka i post punka. Prezentują się w różnych wydaniach ale ich muzyka jest zawsze pełna polotu i intrygujących brzmień! Nawet, jeśli ktoś nie lubi rocka, to ich pozytywna energia zmusza do dobrej zabawy. Skład zespołu tworzą:Jacek Żelazek – gitara, wokalMarcel Bańka – gitara, Alicja Lisowiec – perkusja.
https://www.facebook.com/Lawyer-the-Kids-787713134615151

Target– powstał z inicjatywy Łukasza Wujke w sierpniu 2009 roku. Początkowe swobodne spotkania trzech muzyków Łukasza (gitara), Kamila (gitara) i Daniela (bas) zyskały nową formę po uzupełnieniu składu zespołu przez wokalistę i perkusistę. Dziś Target koncertuje w najlepszych trójmiejskich klubach muzycznych oraz na licznych scenach plenerowych. Zespół jest znany z charakterystycznego brzmienia będącego mieszanką classic rocka, glam rocka i hard rocka. Do największych inspiracji muzycznych zespołu należą Guns’N’Roses, Led Zeppelin, Scorpions, Ira , Bon Jovi i Aerosmith. Obecnie zespół tworzą: wokal: Kamil Mądrzyński, gitara solowa: Łukasz Wujke, gitara rytmiczna: Kamil Garbaty, gitara basowa: Daniel Wujke, perkusja : Paweł Precel Recki.
https://www.facebook.com/zespoltarget/

The Lirium– zespół rockowy grający klasycznego rocka i hard rocka inspirujący się brzmieniem ikon rocka od lat 70-tych. Nowoczesne brzmienie, gitarowe solówki, dobry rytm, ambitne teksty i dobry wokal. Ponadto dużo energii, świetna atmosfera na koncertach i dobry kontakt z publicznością to charakterystyczne cechy zespołu. Grupa powstała z inicjatywy braci Słodkowskich, którzy stworzyli zespół dzięki umiejętnościom zdobytym w szkole muzycznej. Zespół w obecnym składzie pracuje nad materiałem na nową płytę.
https://www.facebook.com/theliriumband/

Skip to content