SUN GRASS 2014

19 lipca 2014

Tegoroczny SUN GRASS był już 4 edycją mini festiwalu dla miłośników elektronicznych i basowych brzmień. Ciekawostkami wyróżniającymi SUN GRASS vol.4 były – pierwszy żeński skład – dj-ka i producentka oraz wokalistka w postaci Green Rose i Kayki oraz występ zespołu łączącego muzykę folklorystyczną i dawną z elektroniką – ROD.

Mistrzem ceremoni został Elektryczny Węgorz, który przybył do nas prosto z polskiego zagłębia muzyki elektronicznej – czyli – Łodzi. Jego kreszowa stylówa oraz choreografia, która towarzyszy połamanym i abstrakcyjnym tekstom, jest jedyna w swoim rodzaju. Węgorz porwał wszystkich do tańca, a sam show dał mnóstwo radości – to trzeba było zobaczyć!

Spokojniejszym liderem wśród występujących był Hatti Vatti, Radicall oraz trójmiejscy twórcy z kolabu Syndrome Of Disorder – Eswua i Invisible Steppers.

Jak co roku bless basem wspomagał nas Pandadread Sound System, a wizualami VJ EEO i VJ 4L. Niestety food trucki nie dopisały poza Zebrą, której dziękujemy za przybycie i wytrwałość.