ODWOŁANE DNI REDY 2020

Rok 2020 bez hucznych obchodów Dni Miasta Reda 🙁

Z przykrością informujemy, że ze względu na wciąż panującą trudną sytuację, odciskającą piętno na dosłownie każdą sferę życia, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne obchody Dni Miasta Redy 2020.

Kierujemy się bezpieczeństwem mieszkańców, a także samych organizatorów. Nie możemy zbagatelizować obowiązujących obostrzeń. Zatroszczmy się o siebie i naszych bliskich 👨‍👩‍👧‍👦

Do tematu odwołania wydarzeń odnieśli się włodarze miast i dyrektorzy ośrodków kultury:

Twoja Telewizja Morska ➡️ https://telewizjattm.pl/…/53300-kalendarz-na-nadchodzacy-se…

💬 „W Redzie, Fabryka Kultury też pracuje online. Mamy całą masę różnego rodzaju aktywności, ale to wszystko, nie ukrywajmy, jest namiastką tego co moglibyśmy robić gdyby sytuacja była normalna. W tej chwili jesteśmy praktycznie miesiąc przed przewidzianym terminem Dni Redy 2020 (…).

Planowane również letnie projekcie filmowe, być może staną się kinem samochodowym 🚗, a koncerty w parku 🎻 odbędą się po zastosowaniu obowiązujących obostrzeń i dostosowaniu do aktualnej sytuacji.

„(…) są to w tej chwili gdybania – nie możemy nawet planować takich aktywności. Co dalej? To pokaże czas. Wiadomo, że jesteśmy w takiej, a nie innej infrastrukturze. Nawet normalne, cykliczne zajęcia, które powinny zacząć się od września są zagrożone w takiej formie w jakiej odbywały się dotychczas.” ~ mówi Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury w Redzie. 🎤

Skip to content