Nasz sztab zebrał ponad 22,5 tysiąca złotych!

23 Finał WOŚP zorganizowany w tym roku wspólnie z MDK i ZS1

23 Finał WOŚP zorganizowany w tym roku wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Redzie i Zespołem Szkół Nr 1 w Redzie odbył się w minioną niedzielę w Fabryce Kultury.

 

Tego dnia odbywała się loteria fantowa, otwarto – dzięki wielkiemu pieczeniu rodziców uczniów – tradycyjną kawiarenkę, która cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Na scenie zagościły zespoły teatralne dziecięce – „Koniczynka” z SP 6 oraz zespół niezależny z Rekowa. Odbyły się pokazy – gotowania z „Dobrą Strefą”, i akcji ratunkowych Ochotniczej Straży Pożarnej oraz WOPR-u, a także liczne koncerty – Redzan, Miejskiej Orkiestry Dętej, solistów z ZS1, zespołu ARS LIBER – który wykonał swój ostatni hit „Królowa Wejherowa” oraz fenomenalnego zespołu GASP.

 

Przeprowadzono również licytacje. Najwięcej zaoferowano za kurs ratownika ufundowany przez WOPR Wejherowo. Kwota – to 350zł. Za 300zł zlicytowano WOŚPowe T-Shirty. Podobną cenę osiągnął orkiestrowy tort w kształcie serca. Dodajmy – tort został na miejscu pokrojony i poczęstowano nim gości. Wśród ciekawych przedmiotów, były zabytkowe żelazko na węgiel, kubki z autografem Szymona Wydry – laureata 3 miejsca w pierwszej edycji programu IDOL.
Ogółem podczas finału, nasz sztab zebrał ponad 22,5 tysięcy złotych. (W całej Redzie zebrano łącznie ponad 40 tysięcy złotych).

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wkład i udział w tej jednej z najważniejszych w roku akcji!

Skip to content