Rusza kolejny sezon z cyklu „Kameralna Reda”! Zapraszamy do amfiteatru w Parku Miejskim na wyjątkowe popołudnia, w trakcie których usłyszymy muzykę z różnych stron świata.
Start koncertów: godz. 17:00.
HARMONOGRAM:
12.07.2026 – „Caribbean Band” (muzyka karaibska) w składzie::
Wokal – Danyah Ujazdowska
Gitara basowa – Julia Przybysz
Zestaw perkusyjny/konga – Stanisław Nowodworski
Gitara – Konrad Daszczyński
Steel drum/malletKAT – Paweł Witulski
19.07.2026 – Koncert muzyki włoskiej zespołu w składzie:
Duo Amor – Agnieszka i Andrzej Sowa
26.07.2026 – „Latino Show Band” (muzyka kubańska/latino) w składzie:
Paula Stróżewska Beltrán – wokal, maracasy
Tomasz Jodłowski – saksofon
Anatol Kaszanki – klawisze
Krzysztof Kall – perkusja
Osmar Uriona – gitara, wokal

