31 Finał WOŚP zakończony sukcesem!

29 STYCZNIA 2023 | 15:00 – 20:00 | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A

W tym roku redzki sztab WOŚP pobił rekord zbiórki w czasie 31 Finału. Dzięki hojności mieszkańców zebrano ponad 67 tysięcy złotych, co jest najwyższym wynikiem w 22-letniej historii finałów w Redzie. Sumę 41 tysięcy złotych stanowią wpłaty Redzian do puszek naszych wolontariuszy. W 2023 roku WOŚP zbierał na walkę z sepsą.

Jak co roku w Fabryce Kultury w Redzie odbyła się licytacja – w tym roku przekazano prawie 100 przedmiotów, więc było z czego wybierać! Na scenie można było zobaczyć: Grupę Wokalną Weroniki Korthals, Dzieci ze SP nr 3 w Redzie, Magdalenę Pilanowską, młodych artystów z Lotki – szkoły taneczno-akrobatycznej, zespół wokalny pod kierunkiem Barbary Tańskiej, dzieci z Przedszkola w Redzie, Martę Głodowską, Alę Milczewską, Rodzinę Adamsów, Old Tigers Blues Band i zespół Powroty. Nie zabrakło pokazu ratownictwa medycznego.

Działała również kawiarenka, gdzie można było zjeść smaczne ciasta i wesprzeć WOŚP, dziękujemy wolontariuszom i rodzicom ze szkół, którzy zaangażowali się w pomoc! Wolontariusze malowali dzieciom buźki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten dzień, naszym darczyńcom, bez Was nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu – warto pomagać!

Skip to content